مراکز خرید کیش

بازار مروارید کیش

بازار مروارید کیش یکی از زیباترین بازارهای جزیره کیشتور لحظه آخری کیش بهار 97 است که با الهام ازتور لحظه آخری کیش اردیبهشت 97 معماری دوره های هخامنشی ساخته تور لحظه آخری کیش تابستان 97شده است و توجه بسیاری از گردشگران تور کیش را به خود جلب کرده است. این بازار دارای ۸ راهرو مجزا میباشد که هر یک با نامهای ایرانی زیبا از جمله : آپادانا – پرسپولیس – پاسارگاد – بیستون – آریا – تیسفون و… نامگذاری شده اند.این بازار در یک طبقه در سال 1373 احداث گردیده است. در بازار مروارید جزیره کیش فروشگاههای متفاوتی تور لحظه آخری کیش خرداد 97از جمله :پوشاک زنانه و مردانه، کیف و کفش،عطر و ادوکلن،روسری،لوازم خانگی و… وجود دارد و قیمتهای بازار مروارید کیش به نسبت بازارهایی چون مرکز تجاری کیش و پردیس ۲ پایین تر است .تور لحظه آخری کیش فروردین 97

 

بازار مروارید کیش


مرکز خرید مریم کیش

یکی از زیبا ترین مراکز خرید کیش مرکز خرید مریم می باشد در این تور لحظه آخری کیش بهار 97مرکز خرید 52 و احد تتور لحظه آخری کیش فروردین 97جار موجود است و در یک محوطه باز ساخته تور لحظه آخری کیش خرداد 97شده است مصالح به کار رفته در این این بازار بیشتر چوب می باشد که خود باعث شده است زیبایی خاصی به این مرکز خرید داده است و همچنین سبک نور پردازی  و استفاده گل و گیاهانتور لحظه آخری کیش اردیبهشت 97 فضای دلنشینی را ایجاد کرده است. این تور لحظه آخری کیش تابستان 97مرکز خرید انواع اجناس تور لحظه آخری کیش تابستان 97مانند ،لباس ،پوشاک ،لوازم آرایشی ،لوازم بهداشتی ،لوازم دیجتالی و… موجود می باشد. امروزه این مرکز خرید مسافرانتور لحظه آخری کیش و گردشگران بسیاری را به سمت خود جذب می کند.


مرکز خرید به کیش

این مرکز خرید در زمینی تور لحظه آخری کیش خرداد 97به مساحت 3450 متر مربع تور لحظه آخری کیش اردیبهشت 97بنا شده است و دارایتور لحظه آخری کیش بهار 97  40 واحد تجاری می باشد در این مرکز خرید انواع پوشاک ،لباس ،لوازم برقی ،لوازم خانگی ،لوازم دیجیتالی ،و اسباب بازی ،انواعط برند عطر و ادکلن ها ،انواع برند عینک ،لوازم برقی جانبیتور لحظه آخری کیش تابستان 97 ،لوازم برقی آرایشی و… به فروش می رود و این بازار به علت قیمت های مناسبی که نسبت به دیگر مراکز خرید تور لحظه آخری کیش فروردین 97دارد. در میان خیلی از مسافران و گردشگران تور لحظه آخری کیش محبوب می باشد.

 


مرکز خرید زیتون  کیش

مرکز خرید زیتون  کیش یکی  بهترین مراکز خرید کیش می باشدتور لحظه آخری کیش اردیبهشت 97 معمار ی اینتور لحظه آخری کیش خرداد 97 مرکز خرید نسبت به دیکر مراکز بسیار تور لحظه آخری کیش فروردین 97 منحصر به فرد می باشد این بازار در سال 1376 در زمینی به مساحت 7000 متر مربع بنا شده است وتور لحظه آخری کیش بهار 97 دارا ی 108 واحد تجاری می باشد. در این مرکز خرید رستوران و کافه برای مسافران تور لحظه آخری کیش و دیگر بازدید کنندگان موجود می باشد. در این مرکز تور لحظه آخری کیش تابستان 97خرید انواع وسایل دیجتالی و لباس و پوشاک و لوازم آرایشی و بهداشتی و اسباب بازی موجود است.  

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *